Gıda Aydınlatma

GIDA AYDINLATMA TASARIMI & DANIŞMANLIĞI

Gıdalarınızın ihtiyaç duyduğu profesyonel aydınlatma çözümlerimiz ile daha taze, uzun ömürlü ,sağlıklı, mükemmel sunulan gıdalar…

Gıdalarınız üzerinde yaygın olarak kullanılan standart aydınlatma sonuçları:

Isı ve nem değeri düzgün hesaplanmamış  armatür seçimi ile gıdalarınızda kuruluk , renk değişimi,bakteri üremesi ve klima sisteminizde soğutma maliyetinin artması ile tüm bunlara ek olarak , gıdalarınızın olması gereken doğal görüntülerinin bozulması, koku ve tatlarının değişmesi kaçınılmazdır. Tüm bunlar işletmenize maddi ve manevi olarak ciddi kayıplar verebilir..

EALD Aydınlatma ekibimiz, edindiği gıda aydınlatma konusundaki uzmanlığı ile, doğal,estetik,teknolojik çözümleri  siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktadır.

Profesyonel Aydınlatma ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyacağız.

UNLU MAMÜL AYDINLATMALARI

Mevcut uygulamalarda sıklıkla karşılaştığımız ürünlerin renklerinde kaymalar ve aşırı ısıdan dolayı gıdanın  kuruması ve benzeri sorunlar ile sürekli karşılaşmaktayız.EALD ürünlerinde kullanılan CRI değeri yüksek metal halide, led lambaları , filtreler ve farklı açıda tasarlanmış yüksek geri verimli reflektörler ile  bu sorunların önüne geçmekteyiz.
Bu çözümler ürünlerimizin çoğunda uygulanmaktadır.

DENİZ MAHSÜLLERİ AYDINLATMALARI

Standart bir aydınlatma ile deniz mahsülleriniz üzerinde bakteri üremesi hızlanır.Su kaybı ve tazeliğinin bozulmasına ve balıklarınızın renklerinin bayat görünmesine sebeb olur.
Yüksek ısı ile aydınlatılan deniz mahsülleriniz bozularak maddi olarak işletmelere ekstra yük getirir. Yukarıda belirtilen zararların önlenmesi için EA LD Aydınlatmaları daha canlı tazeliğini koruyan ve ısı UV den uzak profesyonel bir çözüm sunar.

SEBZE VE MEYVE AYDINLATMALARI

Sizlerinde bildiği gibi sebze ve meyvelerin taze kalma süreleri tamamıyla teşhir edildiği alanla ilgilidir. Çevrede yayılan direk veya dolaylı radyasyon etkisi meyve ve sebzelerinizin renklerini değiştirip ürünlerinizin fire verme oranını arttırmaya sebep olur.Bu problemin çözümü için sebze ve meyvelerinizin bulunduğu ortamdaki nem ve ısı dengesi iyi hesaplanıp teşhir edilmesi gereklidir. EALD Aydınlatma lambalarında kullanılan yüksek geriverimli CRI değeri yüksek UV korumalı filtre cam,yüksek geri verimli Aluminyum reflektörler ,ve ledler ile bu tip sorunlar engellenmektedir.